زمان ترامپ در مورد برجام به وقت تهران , زمان سخنرانی ترامپ , زمان سخنرانی ترامپ در برجام به وقت تهران , زمان سخنرانی ترامپ در مورد برجام به وقت تهران سال , زمان سخنرانی ترامپ در مورد به وقت تهران , زمان سخنرانی ترامپ مورد برجام به وقت تهران , سخنرانی ترامپ در مورد برجام , سخنرانی ترامپ در مورد برجام 96 , سخنرانی ترامپ مورد برجام
زمان سخنرانی ترامپ در مورد برجام به وقت تهران سال ۹۶
امروز در سایت نوحه جدید در خدمت شما عزیزان هستیم ..
داستان امشب سخنرانی ترامپ برجام است ، این سخنرانی به این دلیل اهیمت خاصی دارد که طی آن رئیس جمهور آمریکا نظر خود را راجع به پایبندی ایران به برجام اعلام خواهد کرد
زمان سخنرانی ترامپ در مورد برجام به وقت تهران سال 96
زمان سخنرانی ترامپ در مورد برجام به وقت تهران سال ۹۶
در سخنرانی ترامپ برجام نقض شدن یا نشدنش از سوی رئیس جمهور آمریکا روشن خواهد شد .این سخنرانی قرار است در ساعت ۲۰:۱۵ دقیقه امشب به وقت تهران آغاز شود. اغلب گمانه زنی ها در این مورد حکایت از مواضع غیر سازنده ترامپ در سخنرانی امشب در قبال برجام دارد.سخنرانی ترامپ برجام
در همین حال مقامات آمریکایی اعلام کردند ترامپ در سخنرانی روز جمعه خود بر این نکته تاکید خواهد داشت که برجام در راستای منافع ملی آمریکا نیست.
به گزارش آسوشیتدپرس، مقامات آمریکایی و مشاوران دولت این کشور اعلام کردند دونالد ترامپ قصد دارد در سخنرانی روز جمعه خود انتقاد گسترده و عمیقی از توافق هسته ای با ایران به عمل آورد و تاکید کند این توافق به نفع امنیت ملی آمریکا نیست.
 
چهار مقام و مشاور دولت ترامپ گفته اند سخنرانی ترامپ نقایص خاصی که وی در توافقهسته ای یافته را مشخص خواهد کرد اما همچنین بر یک سری فعالیت های غیرهسته ای «دردسرساز» ایران نیز تمرکز خواهد داشت.
این موارد شامل برنامه موشکی، حمایت از بشار اسد رئیس جمهور سوریه، جنبش حزب الله لبنان و دیگر گروه هایی است که به زعم آمریکا منطقه را بی ثبات می کنند.
به گفته مشاوران و مقامات دولت ایالت متحده ترامپ قصد دارد در سخنرانی آتی بگوید ایران به متن برجام پایبند بوده است اما این را نیز خواهد گفت که این توافق نقص های بزرگی دارد و اینکه رفتار غیرهسته ای ایران روح ثبات منطقه ای را که این توافق به دنبال آن بوده، نقض کرده است.
 
در این بیانیه، عربستان مدعی شده است که ایران از لغو تحریم های اقتصادی علیه خود در راستای بی ثبات کردن منطقه استفاده کرده است.
ریاض در این بیانیه همچنین در ادامه ادعاهای بی اساس خود اعلام کرد که برنامه موشکی ایران تهدید جدیدی علیه منطقه است.
عربستان جنبش های مقاومت اسلامی مانند حزب الله لبنان و انصارالله یمن را «تروریستی» خواند و گفت که ایران از این گروه ها حمایت می کند.
همچنین بخوانید : آخرین اخبار و حواشی دونالد ترامپ و خانواده اش
ریاض ایران را به انتقال تجربیات موشکی خود به انصارالله متهم کرد و گفت که انصارالله یمن با موشک های ایران، عربستان را هدف قرار می دهند!
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن استقبال از راهبر جدید آمریکا علیه ایران، از رئیس جمهور آمریکا تشکر کرد و به وی تبریک گفت.